Pielęgnacja ogrodu i podwórka

Czyścimy kostkę brukową, ścieżki, alejki i przejścia a także powierzchnie i elewacje. Porządkujemy tereny zielone, projektujemy i wykonujemy oświetlenie i systemy nawadniania.

Sprawdź naszą ofertę

Czyszczenie kostki

Czyszczenie kostki brukowej to jedna z naszych podstawowych usług. Posiadamy odpowiedni sprzęt, aby poradzić sobie z zabrudzoną powierzchnią nawet, jeśli nie była poddawana żadnym zabiegom od kilku lat.

Czyścimy zarówno mniejsze elementy takie jak werandy, ganki, chodniki, przejścia, łączniki czy alejki, jak również większe powierzchnie jak place czy parkingi.

Systemy nawadniania

Co oczywiste, każdy ogród wymaga odpowiedniego dostępu do wody. Jednym z najlepszych sposobów jego zapewnienia jest zastosowanie automatycznego systemu nawadniania terenu. Mamy odpowiednie umiejętnośc i doświadczenie, aby pomóc naszym klientom również w tym zakresie.

Razem z klientem określamy potrzeby, następnie projektujemy odpowiedni system, dobieramy najbardziej odpowiednie komponenty, a także wykonujemy i przygotowujemy całą instalację do użytku, na koniec szkoląc użytkowników z zakresu jej obsługi. Wśród dostępnych funkcji jest m.in. programowanie godzin pracy czy sterowanie nawadnianiem ze smartfona.

Oświetlenie ogrodowe

Naszym zdaniem nic tak nie uprzyjemnia życia jak spokojny, pogodny wieczór spędzony na własnym tarasie. Pięknym dodatkiem to tych miłych chwil jest odpowiednie oświetlenie ogrodu. Jeżeli nie wiesz, jak się za nie zabrać - daj nam znać, a na pewno pomożemy.

Wykonujemy, testujemy i serwisujemy, zaprojektowane wcześniej w czasie uzgodnień z klientem, systemy oświetlania ogrodów. W ramach tych systemów mogą działać różnego rodzaju lampy, listwy, podświetlenia alejek, schodów czy innych elementów architektury ogrodowej.

Przygotowanie terenu

Równy teren Twojego ogrodu czy otoczenia Twojej firmy to nie tylko kwestia estetyki czy wygody, ale przede wszystkim - bezpieczeństwa. W ramach zadań wykonywanych dla naszych klientów niwelujemy wszelkie nierówności tak, aby teren prezentował się estetycznie, był funkcjonalny i nie stanowił zagrożenia.

W ramach tych prac przygotowujemy również teren pod zasiew trawy, odpowiednio go napowietrzając i przygotowując glebę.

Pielęgnacja trawników

Przy prowadzeniu działalności podobnej do naszej nie sposób uniknąć pytań klientów dotyczących koszenia trawników. Choć sami należymy do tej części społeczeństwa, która uwielbia koszenie to rozumiemy, że są osoby, które za tym nie przepadają lub po prostu, nie mają na to czasu.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom tej właśnie grupy, rozbudowaliśmy naszą bazę sprzętową o odpowiednie urządzenia i, jeśli jest taka potrzeba ze strony klienta, chętnie pielęgnujemy trawniki, czy to przy domach, czy na terenach przemysłowych czy przy drogach.

Ogrodzenia i bramy

Budowa ogrodzeń to jeden z naszych najnowszych obszarów działania. Budujemy ogrodzenia z siatki, paneli, kamieni, cegieł czy betonu, wykańczając je potem wybranymi przez klienta płytkami i innymi elemnetami. Uwzględniamy potrzeby związane z instalacją bram, oświetlenia czy domofonów.

Największą jednak nowością jest nawiązanie przez nas współpracy z firmą ScholZ - producentem bram garażowych ze Śląska. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości bramy w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo - sami przeprowadzamy montaż i kalibrację zakupionych u nas bram.

ZADZWOŃ:

+48 663 782 412