Pielęgnacja ogrodu i podwórka

Czyścimy kostkę brukową, ścieżki, alejki i przejścia a także powierzchnie i elewacje. Porządkujemy tereny zielone, projektujemy i wykonujemy oświetlenie i systemy nawadniania.

Sprawdź naszą ofertę

O nas

Nasza, na razie krótka, historia zaczyna się w okolicach wiosny 2020 roku, kiedy to jeden z nas kończył właśnie budowę własnego domu i, aby ograniczyć koszty, postanowił część prac na podwórku wykonać we własnym zakresie.

Wiedząc, że wiele zadań będzie wymagało wsparcia, poprosił drugiego z nas o pomoc. W kilkanaście tygodni wykonaliśmy m.in. ogrodzenie, wyrównanie terenu, przygotowanie terenu pod zasiew trawy czy oświetlenie ogrodowe. Efekt naszych prac zobaczyła pewna znajoma, która zaproponowała, abyśmy i u niej wykonali pewne prace.

To było nasze pierwsze zlecenie. Polegało głównie na wyczyszczeniu podjazdu i chodników z kostki brukowej na działce naszej znajomej. Klientka była zadowolona, a my pomyśleliśmy, że to może być dobry pomysł na biznes. Przedyskutowaliśmy to z rodzinami i zaczęliśmy gromadzić sprzęt oraz wyszukiwać kolejnych klientów.

Początki były nierówne i wymagały sporo "zachodu". Dziś jednak nie narzekamy na brak pracy, stale powiększamy park maszyn i zakres usług, a baza klientów, którzy chętnie polecają swoim znajomym nasze usługi wciąż rośnie. Zapraszamy :)

Nasz sprzęt

Jak wspominamy wyżej, sprzęt, który wykrozystujemy przy realizacji zleceń klientów zbieramy już od kilku lat. Chcemy pracować na własnym sprzęcie tak, aby być maksymalnie niezależnymi i móc dostosowywać się do wymagań osób, dla których wykonujemy prace.

Staramy się, aby był to przede wszystkim sprzęt najwyższej jakości, na cenę czy samą markę zwracamy uwagę w drugiej kolejności. Pozwala nam to zaoszczędzić czasu i kłopotów zarówno sobie, jaki naszym klientom.

W tej chwili posiadamy m.in. myjki do kostki brukowej, ciśnieniowe myjki wodne, wertykulatory i aeratory, mnóstwo mniejszych narzędzi czy szereg akcesoriów niezbędnych przy przygotowywaniu np. systemów nawadniania czy oświetlania w ogrodach.

Posiadamy też oczywiście własny transport, dzięki czemu dojeżdżamy do klientów zgodnie z ustalonymi terminami i jesteśmy w tym zakresie elastyczni.

ZADZWOŃ:

+48 663 782 412